مشاوره آنلاین با دکتر احمد کاویانی در سامانه روبان
       
آدرس وب سایت: www.rubanapp.com 
آدرس اینستاگرام: @ruban_app 
معرفي
KBDI waiting hall 2.jpg امروزه در مراکز کشورهای پیشرفته دنیا مراکزی وجود دارند که به صورت تخصصی و توسط تیم پزشکی مستقل که آموزشهای لازم را در زمینه بیماریهای پستان دیده است، به تشخیص و درمان بیماریهای پستان می پردازند.
در حقیقت در این کشورها جراح پستان (Breast Surgeon) یک تخصص شناخته شده با تعریف مشخص دارد که جراحی های پستان را با کیفیتی ویژه ارائه می کند. هدف از تأسیس کلینیک در کوتاه مدت تأسیس مرکز تخصصی جراحی پستان و ارائه خدمات تشخیصی و درمانی بصورت روز آمد و با کیفیت بالا است.
بدیهی است که با توسعه فعالیتهای مرکز اشاعه نگرش تخصصی به جراحی پستان و نیز توسعه رویکرد و عملکرد چند تخصصی در امور تشخیصی، درمانی و پژوهشی بیماریهای پستان از جمله اهداف درازمدت این مرکز خواهد بود.

**** با توجه به عدم حضور دکتر کاویانی در ایران در حال حاضر، برای ارائه این خدمات "کلینیک چند تخصصی و مجازی بیماری های پستان" از 23 مهرماه 1398 یا پانزده اکتبر 2019  همزمان با ماه جهانی مبارزه با سرطان پستان افتتاح میشود. برای بهره مندی از این خدمات می توانید به  قسمت مشاوره اینترنتی همین سایت و یا به سایت مراجعه نمایید. www.rubanapp.com ****