مشاوره آنلاین با دکتر احمد کاویانی در سامانه روبان
       
آدرس وب سایت: www.rubanapp.com 
آدرس اینستاگرام: @ruban_app 

كتاب سفری با سرطان پستان به سوی امید

 كلينيك فوق تخصصي جراحي پستان

در این کتاب که در 3 بخش و 15 فصل توسط دکتر کاویانی ، دکتر ابراهیمی و همکاران ایشان نگاشته شده است، اطلاعات بسیار جامعی در مورد بیماری سرطان پستان ارایه شده است. این کتاب در محل کلینیک دکتر کاویانی ونیز در مرکز تحقیقات سرطان پستان قابل دسترسی است. برای دریافت فایل الکترونیک کتاب  می توانید این قسمت را کلیک کنید.

 

امروزه در بسیاری ازکشورهای پیشرفته دنیا مراکزی وجود دارند که به صورت تخصصی و توسط تیم پزشکی مستقل که آموزشهای لازم را در زمینه بیماریهای پستان دیده است، به تشخیص و درمان بیماریهای پستان می پردازند. در حقیقت در این کشورها جراح پستان یک تخصص شناخته شده با تعریف مشخص است که جراحی های پستان را با کیفیتی ویژه ارائه می کند. هدف از تأسیس کلینیک ....

ادامه مطلب...


چاپ سوم كتاب تورم لنفاوي دست

اين كتاب كه توسط دكتر كاوياني و يكي از همكارانش به نام دكتر لطفي به رشته تحرير در آمده است، مي‌تواند براي تمام بيماران مبتلا به لنف ادم با علل گوناگون مفيد و قابل استفاده باشد از آنجا که در کشور ما نيز مانند اغلب کشورهاي جهان، اکثر بيماران مبتلا به لنف ادم افرادي هستند که پس از جراحي سرطان پستان دچار تورم لنفاوي ثانويه در بازو مي‌شوند، هدف از اين مجموعه افزايش آگاهي زنان و آموزش کاربردی کارکنان بخش‌هاي بهداشتي و درماني درباره عوامل خطر، علايم، راه‌هاي پيشگيري و درمان لنف ادم ثانويه پس از درمان سرطان پستان است.

دريافت فايل كامل كتاب


 

 

سوالات رایج

شما می توانید سوالات خود را در تالار گفتمان ثبت نموده و یا به آدرس Secretary@KBDI.ir   ارسال نمایید. چنانچه می خواهید سوالات شایع در این زمینه را به همراه پاسخ های مربوطه ببینید کافی است در این قسمت کلیک کنید


مقالات

نتایج مطالعات و پزوهش‌های دکتر احمد کاویانی در مجلات متعددی به چاپ رسیده است که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره شده است.

ادامه مطلب...

 معرفي

دکتر احمد کاویانی متخصص جراحی و دانشيار گروه آموزشي جراحي  دانشگاه علوم پزشكي تهران است

...ادامه مطلب